LADY BLACK QUEEN

Kennel  Košice  Slovakia

 

Slovenský Šampion krásy mladých

HILLARY LADY BLACK QUEEN

22.01.2011   SPKP 226

o: Agmar Lady Black Queen ; CAC, CAJC

m: Caren Lady Black Queen ; CH.ml.SR, 2xCAJC, CAC, CWC, 2xR.CAC, Vit. SR ml., NDSwR

ch+m: Ing. Dagmar Szotáková , Perešská 8, 04011 Košice

 

 

Slovenský Šampion mladých, Šampion SK, Národný víťaz 2005, Grandšampion SK

BEATRICE LADY BLACK QUEEN

23.06.2004   SPKP 144

o: DAMIAN ZE STŘÍBRNÝCH STRUH

m: AIDA ČAROVNE PUTO

ch: Ing. Szotakova Dagmar

m: Ingrid a Peter Beck, Severné nábrežie 3,040 01 Košice

 

JUNIOR ŠAMPION Sk

ŠAMPION Sk, CZ, PL, Grand šampion, Veterán šampion

AIDA ČAROVNÉ PUTO

12.12.1997

o: ASSIO Komtesa                

m: Ch ATONIA Ger-Mich

ch: Martina Černá

m: Ing. D.Szotáková,

Perešská 8, 04011 Košice

 

 

JUNIOR ŠAMPION SR

HORÁCIO LADY BLACK QUEEN

22.01.2011   SPKP 226

o: Agmar Lady Black Queen ; CAC, CAJC

m: Caren Lady Black Queen ; CH.ml.SR, 2xCAJC, CAC, CWC, 2xR.CAC, Vit. SR ml., NDSwR

ch: Ing. Dagmar Szotáková , Perešská 8, 04011 Košice

m: Ing.Dagmar Szotáková + Tomáš Orth

 

 

 

Slovenský Šampion mladých, Šampion SK, Grand Šampion SK

BRAYN LADY BLACK QUEEN

23.06.2004               SPKP 141

o: DAMIAN ZE STŘÍBRNÝCH STRUH

m: AIDA ČAROVNE PUTO

ch: Ing. Szotakova Dagmar

m: Katarina Šemšejova, Strečnianska 9, 851 05, Bratislava

 

 

 

ŠAMPION SR, Šampion Čiernej Hory, Madarska,

Ukrajiny, Polska

Grand Sampion SK, Veteran Sampion SK

Interšampión

EMINENCE OF MINARET

28.8.2000

o: WHISPERWIND Jordan Flash Oflightnin                

m: Ich. ASMY´s Jade

ch: Miroslava Petrová

mIng. D.Szotáková,

Perešská 8, 04011 Košice

 
 

 

 

SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY

EL DIABLO LADY BLACK QUEEN

10.04.2008   SPKP 186/10

o: EminenceofMinarett ; ICH, CH SR-BiH-Montenegro, Skúšky s canisterapie

m: Clea Lady BlackQueen ; ICH, JCH SR-ČR-BiH-KCHP, CH SR-Montenegro

ch: Ing. Dagmar Szotáková , Perešská 8, 04011 Košice

 

m: Ing.DagmarSzotáková + Tomáš Orth

 

 

JUNIOR ŠAMPION HU, Šampion Slovenska

DANAE LADY BLACK QUEEN

12.4.2007

o: Ch.Eminence of Minarett

m: JCh.Caren Lady Black Queen

ch+m: Ing. D.Szotáková,

Perešská 8, 04011 Košice

 

 

JUNIOR ŠAMPION SR, CZ a českého klubu pudlov,

 Šampion Čiernej Hory, Madarska, Ukrajiny, Slovenska, Polska

Interšampión

CLEA LADY BLACK QUEEN

28.4.2005

o: WHITE GUARDIAN ANGEL                

m: Ch. ELISA Marco Bohemica

ch+m: Ing. D.Szotáková,

Perešská 8, 04011 Košice

 

 

JUNIOR ŠAMPION SR

CAREN LADY BLACK QUEEN

28.4.2005

o: WHITE GUARDIAN ANGEL                

m: Ch. ELISA Marco Bohemica

ch+m: Ing. D.Szotáková, Perešská 8, 04011 Košice, 

 

 

 

Rok 2005

Súťaž SHCHP

Najúspešnejšia chovatelská stanica roku 2005

3.miesto
Brayn,Beatrice,Clea
6xCAJC,2xCAC SK,Klubový víťaz SK,Víťaz Slovenska mladých spolu 38 bodov

 

Rok 2006
1.miesto
Brayn,Beatrice,Caren,Clea
5xV,12xCAC,10xCAJC,2xR-CACIB,1xKlubový víťaz,3xčmš,1xBOB,1xDerby víťaz spolu 106 bodov

 

Rok 2007
3.miesto
Agmar,Beatrice,Brayn,Caren,Clea,Danae
24xCAC,3xr.CAC,4xCACIB,6xr.CACIB,1xBOB,2x Oblastný víťaz,1x veľmi nádejný,2x najlepšia suka v rase 145 bodov

 

Rok 2011
Najúspešnejšia chovateľská stanica Slovenského klubu chovateľov pudlov za rok 2011.
2.miesto
EL DIABLO,GASTON,GEORGE,HANNAH,HILLARY,HORÁCIO
11xVN 1,2xVN 2,1xN 1,1xN 2,30xCAJC-SK,CZ,HR,A,,HU,D,PL,najlepšie šteňa,Jubilejný víťaz triedy šteniat,16xvíťaz mladých-SK,PL,A,HU,D, Najlepší mladý pes,2x najlepší veľký mladý pes,5x junior BOB,Derby víťaz,ČDŠ,ČMŠ,Víťaz Slovenska,23x CAC-SK,CZ,D,HU,A,HR,SRB,PL, 2x CACIB,3xR-CACIB,5x BOB

 

Rok 2012

2. miesto

DANAE, EL DIABLO, GASTON, GEORGE, HILLARY, HORÁCIO

V roku 2012 získali tituly:

2x CAJC, 61x CAC -  SK, CZ, A, PL, HU, HR, FR, DE, LUX, YU, MK, CY, Azerbaijan, 7x r. CAC, 22x ČKŠ, 9x r. CACIB, 5x CACIB, 6x BOB, 2x Klubový víťaz, 2x Najlepší veľký pes OKV KP a CHP CZ, 1x BIS4 OKV KP a CHP CZ, PZV VDH SIEGER, Oblastný víťaz, 2x Víťaz čestných tried NV, MV Veľká Ida SK,

2011


GASTON - tituly
14.01.2011 DOROST ŠAMPION KCHP
12.05.2011 MLADÝ ŠAMPION KCHP
31.05.2011 ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION
04.06.2011 SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY MLADÝCH
13.06.2011 MLODZIEŹOWY CHAMPION POLSKI
20.07.2011 MLADI ŠAMPION CRNE GORE
21.07.2011 DEUTSCHER JUGEND CHAMPION VDH
09.08.2011 HRVATSKI MLADI PRVAK U LJEPOTI
24.08.2011 OSTERRREICHISCHER JUGEND CHAPMION
26.08.2011 HUNGARIA JUNIOR CHAMPION

 

GASTON - výstavy
1. KV PK 30.10.2010 Kladno Rafal First, PL VN1, nejlepší baby Kladno 2010
2. JV KCHP 13.11.2010 Praha Tamás Jakkel, HU VN1,ČJVD, jubilejní vítěz baby kat.Pudl velký
3. OKV KPaCHP 27.11.2010 Praha Effrossyni Petrola Richard-Doumas, GR N1
4. OKV KCHP 08.01.2011 Brno Miroslav Guniš, SK VN1,ČDŠ
5. Hanácká NV 09.01.2011 Olomouc Naďa Klírová, CZ VN1
6. MVP 05.02.2011 Brno Dominikan Shalata, UA VN1
7. MVP 06.02.2011 Brno Roberto Shill, RO VN1
8. MVP 19.02.2011 Košice Boris Spojlarič, CRO VD1
9. MVP 20.02.2011 Rzeszów Yana Gavrilova, RUS V1, CAJC, Junior Winner, Best Junior of Breed,
10. OKV KCHP 26.02.2011 Libice n/Cidl. Robert Kubeš, CZ V1, ČMŠ, nejlepší mladý velký pes
11. MVP 27.02.2011 Graz Zejlka Zidar-Fon, Slo V1, CAJC, Jugendbester
12. MVP 20.03.2011 Katowice Guinea Martinez Carlos, E V1, CAJC, Junior Winner
13. KVP PZV82 27.03.2011 Burg KošŤálová Alena, CZ V1, CAJC-VDH, CAJC-PZV, BOJ, BIS2
14. OKV KCHP 09.04.2011 Ostrava Řehánek Petr, CZ V1, ČMŠ
15. MVP 10.04.2011 Wieselburg Poduschka Aigner Phyllis, A V1, CAJC, Jugendbester
16. OKV KPaCHP 23.04.2011 České Budějovice Rudolph Angelika, D V1, ČMŠ
17. MVP 24.04.2011 České Budějovice Větvinská-Vršecká Zuzana, CZ V1, CAJC, BOJ
18. KVP 30.04.2011 Opole Klírová Naďa, CZ V1, CAJC, Youth Club Winner, Best Junior
19. MVP 01.05.2011 Opole Reyniers Rita, B V1, CAJC, Youth Winner, Best Junior
20. OKV KCHP 07.05.2011 Březno Košťálová Alena, CZ V1, ČMŠ, nějlepší mladý velký pes
21. KVP PZV82 08.05.2011 Friedersdorf Deutscher Erwin, A V1, CAJC-PZV
22. MVP 14.05.2011 Bratislava Beradze Luza, GE V1, CAJC, CRUFT´S Qualification
23. MVP 15.05.2011 Praha Ovesná Božena, CZ V1, CAJC
24. NVP 21.05.2011 Litoměřice Klírová Naďa, CZ V1, CAJC
25. MVP 22.05.2011 Salzburg Haine Martha, D VD1,
26. SKV KCHP 28.05.2011 Kačina Nodali Bruno, I V1, CAJC
27. SKV PK 29.05.2011 Brno-Tuřany Ovesná Božena, CZ V1, ČMŠ, nejlepší mladý pes
28. CVP 03.06.2011 Senec Kremser Brigita, SLO V1, CAJC, BOB
29. MVP 04.06.2011 Nitra Match Lisbeth, CH V1, CAJC, BOJ, Grand Prix Slovakia Junior Winner
30. MVP 05.06.2011 Nitra Králová Edita, SK V1, CAJC, BOJ, Derby Winner
31. MVP 11.06.2011 Komárom Sarkózy Gyula, HU V1, CAJC, CAJC, Junior Winner
32. MPV 12.06.2011 Komárom Fintora Oleg, SK V1, CAJC, CAJC, Junior Winner
33. NVP 18.06.2011 Erfurt Delmar Sean, IRL V1, CAJC-VDH, CAJC-VDP
34. MVP 19.06.2011 Erfurt Schulz Rosemarie, D V1, CAJC-VDH, CAJC-VDP, Landes Jugendsieger In Thuringen
35. MVP 16.07.2011 Szombathely Shill Roberto, RO V1, CAJC, CAJC, Junior Winner
36. MVP 17.07.2011 Oberwart Urek Tatjana, SLO V1, CAJC, Jugendbester
37. MVP 19.07.2011 Cetinje Brajobič Vojislav, MNE V1, CAJC, BOJ
38. NVP 20.07.2011 Kotor Jančík Leoš, CZ V1, CAJC
39. NVP 21.07.2011 Split Stefanesscu Cristian V1
40. MVP 22.07.2011 Split Green J. Peter, US V1, CAJC, Najlepši mladi pes pasmine
41. NVP 23.07.2011 Split Brace H. Andrew, UK V1, CAJC, Najlepši mladi pes pasmine
42. MVP 24.07.2011 Split Nilsson Kerstin, DK V1, CAJC, Najlepši mladi pes pasmine
43. OKV KPaCHP 30.07.2011 Konopiště Jakobsen Kildeborg Lene, DK V3,
44. KVP PK 13.08.2011 Kladno Krejčová Hana, CZ V1, CAC, ČKŠ
45. MVP 20.08.2011 Leipzig Shchuko Julia, RUS V1, CAC-VDH, CAC-VDP
46. NVP 21.08.2011 Leipzig Siegfried Peter. D VD1
47. OKV KCHP 27.08.2011 Kolesa Matlawska Beata, PL V2
48. MVP 28.08.2011 Mladá Boleslav Chapiro Boris, F V2, R-CAC,
49. NVP 04.09.2011 Wloclawek Szydlowicz-Polanczyk Boguslawa, PL V1, CAC, Winner, Best of Bred,
50. MVP 10.09.2011 Hódmezóvásárhely Radvánszky Katalin, HU V1, CAC, CACIB, BOB
51. NVP 11.09.2011 Prešov Petik Zsuzsanna, HU V1, CAC, Vítěz Slovenska 2011
52. NVP 16.09.2011 Vukovar Cekić Ratibor, SRB V1, CAC
53. MVP 17.09.2011 Osijek Selimović Igor, HR V1, CAC, R-CACIB
54. NVP 18.09.2011 Brno First Rafal, PL V1, CAC
55. KVP 24.09.2011 Tulln Siegfried Peter, D V1, CAC
56. MVP 25.09.2011 Tulln Sinko Stefan, SLO V1, CAC
57. MVP 01.10.2011 Komárom Pálné Bánhidi, HU V1, CAC, R-CACIB
58. KVP 01.10.2011 Komárom Radvánszky Katalyn, HU V1, CAC, BOB
59. MVP 02.10.2011 Komárom Blangino Jean, F V1, CAC, CACIB
60. OKV KCHP 08.10.2011 Jankov u ČB Klotz Christa, D V1, ČKŠ
61. MVP 09.10.2011 České Budějovice Ovesná Jaroslava, CZ V1, CAC
62. NVP 14.10.2011 Dortmund Peter Machetanz, D V1, CAC-VDH, CAC-VDP
63. MVP 16.10.2011 Dortmund Berdycz Anita, D V1, CAC-VDH, CAC-DPK
64. MVP 22.10.2011 Poznaň Peper Wilfried, D VD2
65. MVP 23.10.2011 Poznaň Kozber Maciej, PL V2
66. KVP PK 29.10.2011 Středokluky Heidecker Elfreide, A V1, CAC, ČKCH, KV
67. OKV KPaCHP 05.11.2011 Praha Blangino Jean, F V1, KCH
68. MVP 06.11.2011 Praha Blangino Jean, F V1, CAC
69. MVP 19.11.2011 Nitra Ennis Robert, USA V1, CAC
70. MVP 20.11.2011 Nitra Guniš Miloslav, SK V1, CAC, R-CACIB
71. KVP PZV82 26.11.2011 Lommatzsch Fisher Carmen, D V1, CAC-VDH, CAC-PZV, Schonste Modeschur
72. KVP VDP 27.11.2011 Halle Větvinská-Vršecká Zuzana, CZ V1, CAC-VDH, CAC-VDP, Schonste Modeschur, Sieger der Saulestadt Halle 2011
73. MVP 03.12.2011 Wels Blumel Robert, A V1, CAC
74. OKV KPaCHP 10.12.2011 Praha Vondrouš Otakar, CZ V1, KCH

 

GEORGE - výstavy
1. OKV KPaCHP 27.11.2010 Praha Effrossyni Petrola Richard-Doumas, GR N2
2. Hanácká NV 09.01.2011 Olomouc Naďa Klírová, CZ VN2
3. OKV KCHP 26.02.2011 Libice n/Cidl. Robert Kubeš, CZ V2
4. OKV KCHP 07.05.2011 Březno Košťálová Alena, CZ V2, Nejlepší moderní střih
5. SKV KCHP 28.05.2011 Kačina Nodali Bruno, I V2

 

EL DIABLO-výstavy
1. CVP 01.05.2011 Banská Bystrica Polgár Andraš,CZ V1,CAC,BOB
2. MVP 24.07.2011 Veľká Ida Patrícia Danková,SK V1
3. NVP 11.09.2011 Prešov Petik Zsuzsanna,HU V2

 

HILLARY-výstavy
1. CVP 01.05.2011 Banská Bystrica Polgár Andraš,CZ VN1
2. MVP 24.07.2011 Veľká Ida Patrícia Danková,SK VN1
3. MVP 20.11.2011 Nitra Guniš Miroslav,SK V1,CAJC

 

HORÁCIO-výstavy
1. CVP 01.05.2011 Banská Bystrica Polgár Andraš,CZ VN1
2. NVP 11.09.2011 Prešov Petik Zsuzsanna,HU VN1
3. MVP 19.11.2011 Nitra Ennis Robert,USA V1,CAJC
4. MVP 20.11.2011 Nitra Guniš Miroslav,SK V1,CAJC

 

HANNAH-výstava
1. CVP 03.06.2011 Senec Krenser Brigita,SLO VN1

 

2010

 

KVP Kladno 30.10.2010
rozhodca:Dr.J.Ovesná/CZ/
Gaston Lady Black Queen-VN1,Najkrajšie šteňa výstavy

 

Jubilejná KVP Praha 15.11.2010
rozhodcovia:Dr.T.Jakkel/HU/,L.Mach/CH/
Gaston Lady Black Queen-VN1,Najkrajšie šteňa výstavy

 

Košice 30.10.2010
Skúšky psa na canisterapiu
Caren Lady Black Queen získala Certifikát o vhodnosti psa terapeuta využívaného k rozvoju osobnosti
/ z možných 225 bodov získala 176 bodov/

 

2009

 

MVP Trenčín 24.1.2009
rozhodca: Lucia Sládeková /SK/
-Ewelinegrace-V1,CAJC

 

MVP Brno 7.1.2009

rozhodca: Tomas Jakel /HU/
-Ewelinegrace- výborná

 

MVP Rzeszow 8.1.2009

rozhodca: Andrej Kisljakov /Bielorusko/
-Elissa - V1,CAJC
-Danae - V1,CWC,R-CACIB
-Clea - V1,CWC,CACIB,BOB
-Eminence - V1,CWC,CACIB

Nino a Clea splnili podmienky na Sampiona Polska a Intersampiona

 

NVP Ostrava 05.04.2009

rozhodca: Dr. Agnes Kertes Ganami (Izrael)
Ewelinegrace-V1, CAJC-Najlepsia mlada fena vystavy

 

CVP Banská Bystrica-3.5.2009

rozhodca: Chwalibóg Elžbieta /Polsko/
-Ewelinegrace- V2
-Danae- V1,CAC
-Clea- V2,R-CAC
-Eminence- V2,R-CAC
3.miesto v súťaži o najkrajšiu chovateľskú skupinu

 

NVP Nyíregyháza-31.5.2009

rozhodca: Kiss Ibolya/Maďarsko/
-Eminence-V1,CAC
-Danae-V1,CAC,BOB

 

CVP Senec-5.6.2009

rozhodca:Miroslav Guniš/Slovensko/
-Eweligrace-V2

 

KVP Nitra-6.6.2009

rozhodca:Leehy Packer/Izrael/
-Eminence-V tr.veteránov
-Danae-V3
Danae bola úspešne zbonitovaná a zaradená do chovu

 

CVP Košice-12.7.2009

rozhodca:MVDr.Patrícia Danková /Slovensko/
-Enrico- V1,CAC
-Eminence-V1,CAC
-Ewelinegrace-V1,CAC
-Elissa-V2,R-CAC
-Danae-V1,CAC
-Clea-V1,CAC
2.miesto v súťaži o najkrajšiu chovateľskú stanicu
Eminence splnil podmienky na Slovenského Grand šampiona

 

MVP Bratislava-15.8.2009

rozhodca:Linda Voláriková(SK)

-Eminence-V
-Danae-V

 

MVP Bratislava-16.8.2009

rozhodca:Miroslav Guniš(SK)

-Eminence-V
-Danae-V1,CAC-skončený Slovenský šampión krásy

 

NVP Nowy Targ-16.8.2009

rozhodca:Jerzy Olszewski(PL)

-Elissa-V1,CAJC,BOB-skončený Polský šampión mladých

 

NVP Máteszalka-20.9.2009

rozhodca:Banhidi Pálné(HU)

-Elissa-V
-Enrico-V1,CAC
-Eminence-V1,CAC,BOB

 

NVP Prešov-26.9.2009

rozhodca:Poggesi Arnetoli Manola(I)

-Danae-V
II.miesto v súťaži Najkrajšia chovateľská skupina

 

MVP Nitra-5.12.2009

rozhodca:István Csík(HU)

-Caren-V2,R-CAC

 

MVP Nitra-6.12.2009

rozhodca:Vladimír Javorčík(SK)

-Caren-V2,R-CAC